Pokud hledáte pro svou rodinu velký dům s velkou zahradou a na klidném místě, jste tady správně!Patrový samostatně stojící dům zkolaudovaný v roce 2010 má celkovou podlahovou plochu 220 m², celková plocha pozemku je 2125 m². Dům si můžete projít díky naší virtuální prohlídce z pohodlí domova - stačí otevřít následující odkaz:https://my.matterport.com/show/?m=2X8M6Q4pbHD Popis domu:1.NP - po vstupu do domu je velká předsíň, kde se nachází dvě velké vestavěné skříně. Z této předsíně lze vejít do místnosti, která je momentálně užívaná jako spíž (lze využívat i jako kolárnu, popř. další užití) a která má svůj samostatný vstup z boku domu. Z předsíně se vchází do centrální chodby, která spojuje velkou kuchyni s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem a vstupem na zastřešenou terasu, samostatné WC a technickou místnost. Z technické místnosti lze projít ještě do další místnosti, která je v současnosti využívána jako letní kuchyně.2.NP - po dřevěném schodišti se dostaneme do chodby, která spojuje 2 samostatné pokoje, hlavní ložnici, která má k dispozici velkou průchozí samostatnou šatnu a opravdu velkou koupelnu s vanou i sprchou a samostatné WC. Pokoje jsou osazené klimatizačními jednotkami. V tomto patře je k dispozici i velká krytá terasa orientovaná do zahrady. Technické informace:Dům je napojen na plynovod a obecní kanalizaci. Vytápění domu je řešeno dvěma způsoby, ústředním vytápěním pomocí plynového kotle, nebo topením v krbu umístěným v obývacím pokoji a napojeným na 1000 l výměník. Celé spodní patro a koupelna je vytápěno podlahovým topením, ložnice jsou osazeny radiátory. Díky tomu lze dosáhnout velmi malých nákladů na vytápění (v současnosti 15.000 Kč/rok). O ohřev vody se stará samostatný plynový bojler s objemem 150 l.Na zahradě se nachází studna, která dodává užitkovou i pitnou vodu pro celý objekt. Voda ze studny je vedena přes velmi kvalitní úpravnu vody (kvalita pitné vody odpovídá kvalitě vody kojenecké).V domě jsou umístěny 2 klimatizační jednotky v ložnicích a dále jsou připraveny další 2 jednotky, které může budoucí majitel umístit dle svých představ. Pozemek:Celková plocha pozemku mimo 205 m² zastavěných ploch je 2125 m². Před domem se nachází předzahrádka s třemi parkovacími stáními za dřevěným plotem s motorovou bránou. Z boku domu lze zbudovat kryté stání pro automobil. Za domem se nachází velká krytá dřevěná pergola pro letní posezení a velká vydlážděná plocha. Na tu navazuje mírně svažitá plocha s trávníkem, která může sloužit jako okrasná zahrada. Za ni se nachází plocha užitková s velkým zděným zahradním domkem (55 m² s částečným podsklepením). Zbytek pozemku slouží jako ovocný sad s 30 vzrostlými stromy (60% švestky). Dům se nachází ve velmi klidné části obce Bílovice s dobrou dopravní dostupností do Zlína i Uherského Hradiště
Nemovitost: rodinný dům
Velikost: 4+1 / 220 m2
Cena:
8 390 000 Kč

Pokud hledáte pro svou rodinu velký dům s velkou zahradou a na klidném místě, jste tady správně!
Patrový samostatně stojící dům zkolaudovaný v roce 2010 má celkovou podlahovou plochu 220 m², celková plocha pozemku je 2125 m².

Dům si můžete projít díky naší virtuální prohlídce z pohodlí domova - stačí otevřít následující odkaz:
https://my.matterport.com/show/?m=2X8M6Q4pbHD

Popis domu:
1.NP - po vstupu do domu je velká předsíň, kde se nachází dvě velké vestavěné skříně. Z této předsíně lze vejít do místnosti, která je momentálně užívaná jako spíž (lze využívat i jako kolárnu, popř. další užití) a která má svůj samostatný vstup z boku domu. Z předsíně se vchází do centrální chodby, která spojuje velkou kuchyni s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem a vstupem na zastřešenou terasu, samostatné WC a technickou místnost. Z technické místnosti lze projít ještě do další místnosti, která je v současnosti využívána jako letní kuchyně.
2.NP - po dřevěném schodišti se dostaneme do chodby, která spojuje 2 samostatné pokoje, hlavní ložnici, která má k dispozici velkou průchozí samostatnou šatnu a opravdu velkou koupelnu s vanou i sprchou a samostatné WC. Pokoje jsou osazené klimatizačními jednotkami. V tomto patře je k dispozici i velká krytá terasa orientovaná do zahrady.

Technické informace:
Dům je napojen na plynovod a obecní kanalizaci. Vytápění domu je řešeno dvěma způsoby, ústředním vytápěním pomocí plynového kotle, nebo topením v krbu umístěným v obývacím pokoji a napojeným na 1000 l výměník. Celé spodní patro a koupelna je vytápěno podlahovým topením, ložnice jsou osazeny radiátory. Díky tomu lze dosáhnout velmi malých nákladů na vytápění (v současnosti 15.000 Kč/rok). O ohřev vody se stará samostatný plynový bojler s objemem 150 l.
Na zahradě se nachází studna, která dodává užitkovou i pitnou vodu pro celý objekt. Voda ze studny je vedena přes velmi kvalitní úpravnu vody (kvalita pitné vody odpovídá kvalitě vody kojenecké).
V domě jsou umístěny 2 klimatizační jednotky v ložnicích a dále jsou připraveny další 2 jednotky, které může budoucí majitel umístit dle svých představ.

Pozemek:
Celková plocha pozemku mimo 205 m² zastavěných ploch je 2125 m². Před domem se nachází předzahrádka s třemi parkovacími stáními za dřevěným plotem s motorovou bránou. Z boku domu lze zbudovat kryté stání pro automobil. Za domem se nachází velká krytá dřevěná pergola pro letní posezení a velká vydlážděná plocha. Na tu navazuje mírně svažitá plocha s trávníkem, která může sloužit jako okrasná zahrada. Za ni se nachází plocha užitková s velkým zděným zahradním domkem (55 m² s částečným podsklepením). Zbytek pozemku slouží jako ovocný sad s 30 vzrostlými stromy (60% švestky).

Dům se nachází ve velmi klidné části obce Bílovice s dobrou dopravní dostupností do Zlína i Uherského Hradiště