O MNĚ // POZNEJME SE 

Zkušenosti s nákupem a prodejem nemovitostí jsem získávat v podstatě celý svůj profesní život, ale až od roku 2014 jsem se začal věnovat tomuto oboru profesionálně a rozhodl jsem se stát se realitním makléřem. Celou svou kariéru se pohybuji v obchodní sféře a získané zkušenosti jsem mohl využít již v prvním měsících. I díky silnému partnerovi (velké realitní skupině), který mě usnadnil těžké začátky v novém oboru.

Již během prvních tří měsíců uskutečnil 5 realitních transakcí. Uvědomil jsem si, že má volba byla správná a pustil jsem se do realit naplno. Od té doby jsem realizoval více než 100 prodejů/pronájmů ve Zlíně a v Uherském Hradišti. Pomohl jsem desítkám klientů získat jejich vysněné bydlení nebo vyřešit těžkou životní situaci.

Prodej nemovitostí chápu jako exkluzivní službu založenou na detailních znalostech obchodních postupů, právních a stavebních náležitostí a marketingu. Proto se pravidelně vzdělávám, používám moderní technické i marketingové nástroje. Investuji do každého prodeje mnoho času a vlastní prostředky, proto mám velkou motivaci na realizování prodeje v krátkém čase. Baví mně, když jsou spokojení klienti na obou stranách obchodu…

Osvojil jsem si i motto - "Pomáhám lidem ke spokojenému bydlení". Osobní přístup ke klientům je mou největší prioritou a nejlepší odměnou je kladná reference a doporučení.
Pokud i Vy uvažujete o prodeji své nemovitosti, neváhejte mne kontaktovat. Rád se s Vámi potkám na nezávazné schůzce, kde probereme všechny Vaše potřeby tak, abychom nemovitost prodali výhodně a rychle.

Napište mi